The best on the net:
https://avicenna-isct.org/pl/lady-goya-pl/

Ślub w ogrodzie – hit lata

Ślub w ogrodzie – hit lata

Kameralny, romantyczny ślub i wesele w urokliwej ogrodowej scenerii to marzenie niejednej panny młodej i gorący trend w modzie ślubnej. W naszym klimacie taka impreza wymaga jednak szczegółowych przygotowań.

Najpierw formalności

Przepisy prawa nie zabraniają wzięcia ślubu w plenerze, w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, jednak w grę wchodzi wyłącznie ślub cywilny. Zadaniem pary młodej jest uzgodnienie miejsca ślubu z kierownikiem stanu cywilnego. Nie można tego etapu pominąć, ponieważ urzędnik będzie musiał dojechać samodzielnie na miejsce ślubu, więc każdy szczegół należy ustalić ze szczególną starannością. Śluby kościelnie niezwykle rzadko odbywają się poza kościołem, niektórzy bardziej liberalni księża udzielają niekiedy sakramentu w przykościelnym ogrodzie. Tą kwestię także musimy ustalić indywidualnie. Stosunkowo najłatwiej jest urządzić plenerową uroczystość humanistyczną.

ADVERTS
https://healthnbeauty.pl/zdrowie/magnetum-arthro-pl/
Magnetum Arthro likwiduje ból stawów. Regeneruje stawy. Usuwa obrzęki i opuchlizny.

Pod gołym niebem?

Organizacja wesela pod chmurką to w naszej strefie klimatycznej spore ryzyko. Problem ten może rozwiązać ustawienie w docelowym miejscu ogrodowych namiotów, które ochronią naszych gości przed upałem i ewentualnym deszczem.

Ponieważ trend przyjęć ogrodowych jest coraz bardziej popularny, wiele sam weselnych oferuje możliwość urządzenia wesela w swoim ogrodzie. Warto wiedzieć, że organizując plenerowe wesele warto się liczyć z wyższymi kosztami niż w klasycznej sali. Różnica ta wynika przed wszystkim z kosztów utrudnionej logistyki takiego przyjęcia. Organizując ślub i wesele na zewnątrz, możemy mieć jednak pewność, że będzie to niezapomniany dzień dla wszystkich z naszych gości.